Son Dakika
19 Temmuz 2019 Cuma

Ege’de Emre Aydın Rüzgarı

Ege Üniversitesi 40. Kültür, Sanat ve Spor Şenliği ikinci gününde de dolu dolu bir programla öğrencileri eğlenceye doyurdu. Gündüz aktivitelerin ardından gerçekleşen akşam konserinde Türkiye’nin sevilen sanatçılarından olan Emre Aydın sahne aldı.

26 Nisan 2019 Cuma, 12:19

 Ege Üniversitesi 40. Kültür, Sanat ve Spor Şenliği ikinci gününde de dolu dolu bir programla öğrencileri eğlenceye doyurdu. Gündüz aktivitelerin ardından gerçekleşen akşam konserinde Türkiye’nin sevilen sanatçılarından olan Emre Aydın sahne aldı.

Öğrencilik hayatını İzmir’de geçirdiğini belirten sanatçı, sevilen şarkıları arasında sık sık öğrencilik anılarından bahsetti. Öğrencilik döneminde yaşadığı Buca’dan Bornova’ya taşınma hikâyesiyle öğrencilerle bağ kuran Aydın, sevilen şarkısı “Afilli Yalnızlık”ı Bornova’da yazdığına dikkat çekti. Yeni çıkardığı “Her şey biraz hala sen” isimli parçayı da Ege Üniversitesi’ndeki mazisine ithafen öğrencilere akustik olarak seslendirdi.

“Soğuk odalar, Afilli Yalnızlık, Sabah Kahvaltısı” gibi sevilen şarkılarıyla öğrencilere keyifli anlar yaşatan Aydın, sahneden İzmir Marşı’nı da seslendirdi.

“Belki Bir Gün Özlersin” isimli şarkısıyla öğrencilere veda eden Aydın, “Benim için burada çalmak, evimde çalmak gibi bir şey. O yüzden ben buradan çıktım demeyeceğim, ben hala buradayım” diyerek konserine son verdi.  Ege Üniversite 40. Kültür, Sanat ve Spor Şenliği, 26 Nisan (bugün) tarihinde yapılacak Aydok Moralıoğlu konseriyle sona erecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz