Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

Durmaz: “KAVGA VE KÜFÜR SİYASETİNDEN UZAK DURACAĞIZ”

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, Aliağa’da siyasetin bel altı vuruşlardan kurtulması gerektiğini, bunun için CHP olarak kendi üzerlerine düşeni yapacaklarını ifade etti.

09 Şubat 2019 Cumartesi, 15:34

Seçimlere iki aydan daha kısa bir süre kaldığını belirten Durmaz “Rakiplerimizin ne yaptığı bizi ilgilendirmiyor. Biz sahada sadece kendimizi ve projelerimizi anlatarak halkımızdan oy isteyeceğiz. Hayallerimizi anlatacağız, nasıl gerçekleştireceğimizi anlatacağız, Aliağa’nın gerçeklerini göstereceğiz. Kavga ve kötü söz siyasetinden uzak duracağız. Hiçbir zaman rakiplerimize hakaret etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz. Aliağa kozmopolit bir şehir. Her kesimden, her görüşten insanın birlikte, huzur içinde, kaynaşmış şekilde yaşadığı bir ilçe burası. Bizim de her görüşe saygımız var. Halkımız bizi seçecekse diğer adaylar kötü olduğu için değil, biz iyi olduğumuz için seçecek. Kimsenin özel hayatı bizim siyasi malzememiz olmayacak; fotomontajlarla, karalama kampanyalarıyla uzaktan yakından ilgilenmeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Aliağa halkının siyasi gerginlik istemediğini vurgulayan Durmaz, Aliağa’ya faydası dokunmuş her kişiyi saygıyla anacaklarını ve daha iyisini nasıl gerçekleştireceklerini, ilçe halkına anlatacaklarını söyledi.

“KIRMADAN, DÖKMEDEN, KÜSTÜRMEDEN SİYASET YAPACAĞIZ”

Yerel seçimlerin bir bayrak yarışı olduğunu vurgulayan Durmaz “Hepimiz Aliağa’da yaşıyoruz, 31 Mart’tan sonra da Aliağa’da yaşamaya devam edeceğiz, yüz yüze bakacağız. Biz gerçeklerimizi, gerekçelerimizi anlatacağız ve Aliağa halkı içimizden sadece bir kişiyi oylarıyla bu göreve getirecek.Ancak seçilsek de seçilmesek de Aliağa için çalışmamız devam edecek; ortak akılla, ortak bir dille yaşadığımız ilçeyi nasıl daha iyi hale getiririz, bunun kavgasını vereceğiz. Kırmadan, dökmeden, kimseyi küstürmeden siyaset yapacağız. Yarın bizden sonra bu göreve talip olacaklara, bizden sonra geleceklere örnek teşkil edecek bir anlayışla Aliağa’mıza hizmet edeceğiz.” diye konuştu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz