Son Dakika
19 Temmuz 2019 Cuma

Cumhur Şener’den açıklama

20 Ocak 2019 Pazar, 16:10

CHP Ödemiş Belediye Başkan adayı Cumhur Şener, başka bir kişinin yazısının haberi olmadan, Facebook hesabından dağıtılması nedeniyle bir açıklama yayınladı.

AÇIKLAMA AYNEN ŞÖYLE:

Bugün bir internet haber portalında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olan Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ı eleştirdiğim hakkında bir haber kaleme alınmıştır.

Adaylık sürecinde bizim sosyal medya hesaplarımızı yönetme yardımında bulunan arkadaşımızın başka bir kişinin yazısından kopyalayarak yaptığı paylaşımdan yola çıkılarak hazırlanan yazıdan yoğun seçim çalışmalarım nedeniyle maalesef çok geç haberim oldu. O paylaşımın hemen yayından kaldırılmasını sağladım.

Partimiz tarafından henüz büyükşehir adayının açıklanmadığı bir dönemde benim bu konuda bir aday hakkında taraf gibi gösterilmem gerçekten büyük bir talihsizliktir. Birgi Belediye Başkanlığım döneminde birlikte çalıştığımız Sayın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Kocaoğlu’nu da, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’i de, İzmir Milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Tuncay Özkan’ı da severim.

CHP’ye, milletimize, memleketimize hizmet üretmek için yola çıkan her aday adayına saygımız sonsuzdur. Yaşadığımız bir sosyal Medya kazası bizim her konuda daha da dikkatli olmamız gerektiğini ortaya çıkarmıştır. Kamuoyuna saygılarımla Duyururum.

CHP Ödemiş Belediye Belediye Başkan Adayı
Cumhur Şener

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz