Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

“ÇÖZERSE ALİ ABİ ÇÖZER”

Cumhur ittifakı AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan, seçim kampanyasında eşine rastlanmamış bir çalışmaya imza attı.

18 Mart 2019 Pazartesi, 16:29

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan’ın anlatıldığı “Ali Bey Değil Ali Abi” klibi sosyal medya hesaplarında binlerce kez izlenerek büyük beğeni topladı.  Aslan Bayraklı’nın sorunlarını bu kez farklı bir seçim çalışmasıyla hemşehrilerine anlattı. Video yayınlandığı ilk andan itibaren yorum yağmuruna tutuldu. Dört klip halinde yayınlanan videolarda “Çözerse Ali Abi Çözer”, “Yanındayız Ali Abi”, “Bayraklı’nın Abisi Ali Abi” gibi yorumlar yapıldı.

Başkan Adayı Ali Aslan,  büyük ilgi gören video ile ilgili, “Bayraklı’da yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını farklı bir şekilde anlatmak istedik. Biz sizden oy istemiyoruz. Oyunuzu kendinize, kentinize, çocuğunuza, verin. Kaliteli yaşam herkesin hakkıdır. Biz kendimizi vermeye, Bayraklı’yı çağdaş modern bir ilçe seviyesine ulaştırmaya geliyoruz. Göreve başladığımız andan itibaren Başkanlık Makamını kaldırarak sizlere kardeş, abi, amca olarak geliyoruz” dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri