Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

CHAPTER-7 FESTİVALDE

Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 26 Ocak’taki büyük şenliğe 10 bin kişinin katılması bekleniyor.

16 Ocak 2019 Çarşamba, 18:32

Geleneksel Chapter serisinin 7.’si Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 26 Ocak’ta oyun hayranlarıyla buluşacak.

Festival’e 10.000’den fazla katılım olacağı beklenirken, katılımcılar teknoloji, espor ve oyun dünyasının ünlü isimleriyle buluşma ve eğlenceli turnuvalara katılma fırsatı bulacak. Festivale WTCN, Jahrein, Kendine Müzisyen, PintiPanda gibi 30 dan fazla ünlü yayıncı katılım gösterecek.

Chapter VII etkinliği 45.000 TL ödül havuzlu GilletteFortnite Turnuvası gibi büyük espor turnuvalarının finallerine ev sahipliği yapacak. Katılımcıların sevdikleri ünlülerle buluşma, favori oyunlarının turnuvalarına katılma ve teknolojinin son örneklerini deneyimleme şansı bulacağı etkinlik; Gillette, Monster Energy, CasperExcalibur, Playstation, Xbox ve Virgin Radio Türkiye gibi firmaların işbirliğinde gerçekleşecek.

 ÇOK RENKLİ VE ÇOK SESLİ

Festivalin eSpor ve oyun dünyası açısından önemini, Multiplayer kurucu ortağı ve ekran yüzü Merthan Yalçın  şu şekilde açıklıyor;

“Globalde sinema sektörünün iki katı büyüklüğündeki oyun dünyası, Türkiye’deki dev potansiyeline erişmek üzere hızla büyümeye devam ediyor. Ancak espor ve dijital gaming tek bir oyun etrafında dönen bir evren değil, bu yüzden farklı oyunlar ve turnuvalar ile bu bağımsız festivalde çok renkliliği ve çok sesliği tüm espor ve oyun severlerle birlikte kutluyoruz.”

Multiplayer, Chapter VII festivaline katılamayanlar için çok kameralı ve rejili bir prodüksiyonla Twitch kanalında canlı yayında olacak. Kapı açılışının 11.00’de başlayacağı etkinliğin biletleri 26 Ocak’a kadar Biletino üzerinden satışta olacak.

.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz