Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Çağdaş ve Fark Yaratan Bornova Geliyor…

Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa İduğ, hafta sonu soluğu Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda aldı.

18 Mart 2019 Pazartesi, 09:36

Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa İduğ, seçim çalışmalarını hızla sürdürmeye devam ediyor. Başkan adayı İğduğ haftasonu eşi Ufuk İğduğ ile Aşık Veysel Rekreasyon Alanı’nda yürüyüşe çıktı. İğduğ vatandaşlarla sohbet etmeyi de unutmadı. Altınordu Futbol Kulübü’nün yetiştirdiği küçük yıldızların antrenmanlarına katılan İduğ, spora son derece önem verdiklerini vurguladı. iduğ, “Yetişkinlere pilates, yoga gibi alanda spor yapma imkanı sunarken, çocuk ve gençlerimize spor okullarımız aracılığıyla profesyonel ligleri olan branşlarda desteğimizi verip, geleceğin sporcularının yetiştirilmesine katkı sağlayacağız. Ana hedefimiz, sporu Bornova’da hayatın parçası haline getirmek” dedi.

‘Bornova’da Birlikte Fark Yaratacağız’

Üniversiteli gençlerin barınma ve beslenme gibi sorunlarına çözüm olurken, sosyal hayata, yerel yönetime katılımının da önünü açacak projeler gerçekleştireceklerini dile getiren Mustafa İğduğ, “Gençlerin, yenilikçi yönlerini ortaya koyma fırsatlarını yakalayacaklarıuygulamalarla, Bornova’da birlikte fark yaratacağız. Gençlik merkezlerindeki hizmet ve uygulamaların yanı sıra ‘Gençlik Meclisleri’ ilegençlerimize kulak vereceğiz” diye konuştu.

Engelli vatandaşlar için ise park ve bahçelerden, sokak ve caddelerden kolaylıkla faydalanabilmelerini sağlayan projeler gerçekleştireceklerini belirten İduğ, ” sosyal yardımlardan istihdam yaratanprojelere kadar, tüm uygulamalarımızla engelli yurttaşlarımızın ve ailelerinin en büyükdestekçisi olacağız” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri