”

Bülent Soylu: “Yapılamaz Denenleri Yaptık”

Menderes Belediye Başkanı ve yeni dönem Cumhur İttifakı adayı Bülent Soylu, Çileme, Sancaklı, Karakuyu ve Çakaltepe köylerini ziyaret etti.

25 Şubat 2019 Pazartesi, 10:47

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, hafta sonu 8 köy gezerek vatandaşlarla buluştu, müjdeleri sıraladı. gösterdiği Başkan Soylu, 5 yıllık süreçte 500 km ova yolunu çiftçilere kazandırdığını hatırlatarak, “ 5 yılda yapılamaz denen, olmaz denen tüm çalışmaları hayata geçirdik. Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerlerde de vatandaşlarımızın sesi olduk. Çileme mahallemize kapalı ve kır düğün salonumuzu kazandırıyoruz, Sancaklı mahallemizin zirai su sorunun çözdük, depoların alana yerleştirilmesiyle Sancaklılıhemşehrim de tarlada suyu görecek. İnşallah yeni dönemde de çalışmalarımıza durmadan, yorulmadan devam edeceğiz. Karakuyu’da ki hemşehrilerimizin en büyük isteği düğün salonumuzu da, gençlerimizin heyecanla beklediği halı sahamızı da mahallemize kazandıracağız. Çakaltepe’ye kazandırılacak Tarım Organize Sanayii Bölgesi ile mahallemiz tarımın merkezi olacak” dedi.

Pazar günü ise Küner, Develi, Tekeli, Bulgurca’yı ziyaret eden Soylu, ensafın ihtiyacı olan üst geçiti kazandıracaklarının sözünü verdiklerini belirtti.  Develi’deki vatandaşların sosyal tesis isteklerini de yerine getireceklerini vurgulayan Soylu, Tekeli’deki  vatandaşların talep ve önerilerini dinlediklerini de dile getirdi. Bulgurca’da da yapmış oldukları işlerin devamını yeni dönemde de sürdüreceklerinin sözünü veren Soylu, ” Menderes’in her mahallesi için eşit hizmet anlayışıyla bugüne kadar nasıl çalıştıysak bundan sonrada çalışacağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz