Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi
”

Bülent Soylu Müjdeledi

Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Menderes Ziraat Odası ile Menderes Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaretinde, müjdeleri sıraladı.

08 Şubat 2019 Cuma, 10:31

Esnaf ve Çiftçilerin ekmeğini büyüteceğini söyleyen Soylu, yeni dönmede Medere’e Tarım Organize Sanayi Bölgesi, Tarım Araştırma ve Geliştirme Merkezi Laboratuvarı kazandıracak çalışmalar yapacaklarını belirtti. İlçeye ziraat fakültesi de kazandırılması için girişimlerde bulunacaklarını da  vurgulayan Soylu, “Her alanda İzmir’in merkezi yapacağımız ilçemizi tarımın da merkezi yapmak için hazırız”dedi. Menderes Ziraat Odası Başkanı İsmet Sarıkaya, Başkan Soylu’ya çittçiye verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Bülent Soylu daha sonra Menderes Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Menderes Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmet Sarıkaya’da, Soylu’ya hizmetlerinden memnun olduklarını dile getirdi. Soylu ise esnafa yeni bir oda müjdesi verdi. Soylu, “Esnafımıza yakışan yeni ve modern bir odayı ilçemize kazandıracağız. 5 yılda ilçemizdeki hizmet kervanımızda verdiğimiz sözleri nasıl yerine getirdiysek bu sözümüzü de 31 Mart sonrası yerine getireceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğimiz çalışmalarda kazanan Menderes olacak, kazanan Menderes’imizin esnafı olacak” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz