Son Dakika
18 Temmuz 2019 Perşembe

Buca Kent Konseyi dolu dizgin

Buca kent Konseyi Cumhuriyet ve Atatürk Haftası çerçevesinde Tenis Turnuvası’ndan Fener alayına, Cumhuriyet Şenliği’nden panele kadar bir dizi etkinlik düzenledi.

30 Ekim 2014 Perşembe, 12:27

Layout 1
Buca Kent Konseyi’nden
dolu dizgin etkinlik

Buca kent Konseyi Cumhuriyet ve Atatürk Haftası çerçevesinde bir dizi etkinlik düzenledi.
Mürüvet Suatoğlu Balcılar Başkanlığı’nda çalışmalarını sürdüren konsey, 25- 26 Ekim 2014 tarihinde düzenlenen Satranç Turnuvası’nda dereceye giren öğrencileri ödüllendirdi.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın katıldığı törende birincilere Cumhuriyet Altını, ikincilere yarım altın, üçüncülere de çeyrek altın ve kupa verildi. Turnuvaya katılan 44 yarışmacıya Cumhuriyet anısına madalya ve Cumhuriyet Kitap Seti, 200 yarışmacıya da Nutuk ve Cumhuriyet ve Atatürk Haftası katılım belgesi yanısıra, kalem, şapka armağan edildi. 28 Ekim’de Belediye önünden Çevik Bir Meydanı’na kadar Fener Alayı düzenleyen Buca kent Konseyi, 01 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 10:00 – 17:00 arası, Buca’daki Sivil Toplum Örgütleri’nin de katılımlarıyla “Cumhuriyet Şenliği” tertipledi. Aynı etkinlik’te “Cumhuriyet’in Kazanımları” Resim yarışmasında ödül alan öğrencilere de ödüller verilirken, tablolar Buca Belediyesi’nin girişinde tüm hafta boyunca sergilenecek.
Etkinlikler 02 Kasım 2014 Pazar günü saat: 19:00’da Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu Konferans salonunda “Cumhuriyet’in Kazanımları” konulu Uğur Dündar ve Atilla Sertel’in katılacağı bir panelle son bulacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz