Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

Bilal Doğan: “KARABAĞLAR’IN KADERİNİ HEP BİRLİKTE DEĞİŞTİRELİM”

Cumhur İttifakı Karabağlar Belediye Başkan Adayı AK Partili Bilal Doğan Mardinli hemşehri derneklerinin düzenlediği toplantıya katıldı.

19 Mart 2019 Salı, 13:22

Mardinli Hemşehri derneklerinin düzenlediği toplantıya, Karabağlar AK Parti Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan’ın yanısıra, İş adamı Zeynel Abidin Erdem öncülüğünde düzenlenen organizasyona Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin yanı sıra Karabağlar eski Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, İzmir Mardinliler Eğitim Kültür Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (MARVAK) Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Kahraman, İzmir Mardinliler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tunç, AK Parti Karabağlar İlçe Başkanı İrfan Doğruca, Milliyetçi Hareket Partisi Karabağlar İlçe Başkanı İbrahim Uğur da katıldı.

Mardinlilerden Destek İstedi

Bilal Doğan, adaylığına verdiği desteklerden dolayı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ve Mardinliler’e teşekkür ederek, İzmir’de yaşayan Mardinliler’den destek istedi. Karabağlar’ın İzmir için önemini vurgulayan Doğan,  “Bu seçimde de Karabağlar’da partimizin yanında olmanızı istiyorum. İhmal edilen Karabağlar’ın kaderini hep birlikte değiştirelim” dedi. Doğan, Karabağların kadınlar ve gençler için daha fazla sosyal ve kültürel alanlara ihtiyacı olduğunu belirtti. Ayrıca otopark sorunu olduğunu da dile getiren Doğan, daha sonra projeleriyle ilgili bilgi verdi. Doğan, göreve geldiğinde gerçekleştirmeyi planladıkları projelerini kısaca şöyle anlattı: “Yeşillik caddesinde trafiği rahatlatacak, yolları birleştirecek 3 yerde yonca kavşaklar ve alt geçit, üst geçit yapacağız. Üç vadede Karabağlar’ı projelerle donatacağız. Kısa vadede, olmayan sosyal donatıları içinde barındıran projelerimizi hayata geçireceğiz. Orta vadede trafik ve otopark sorununu çözeceğiz. Uzun vadede ise kentsel dönüşüm sorununu çözeceğiz. Karabağlar’ı ve Karabağlılara yakışır şekilde yeniden imar edeceğiz. Böylelikle Karabağlar’daki doğalgazdan tutun da, okul hastane eksikliği gibi bir çok sorunu da çözmüş olacağız. Bunlar yapılabilecek projeler. Kısa bir süre içinde vatandaşın günlük yaşamını kolaylaştıracak projelerimizi hayata geçireceğiz.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz