Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

Berke Çalışkan, tüm soruları bildi

Bahçeşehir Koleji İzmir 50. Yıl Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencisi Berke Çalışkan 2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda TYT’de tüm sorulara doğru cevap vererek 1. sıraya yerleşti. 

18 Temmuz 2019 Perşembe, 00:01

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÖĞRENCİSİ 2019 YKS’de TYT BİRİNCİSİ OLDU

Bahçeşehir Koleji İzmir 50. Yıl Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencisi Berke Çalışkan 2019 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda TYT’de tüm sorulara doğru cevap vererek 1. sıraya yerleşti. 

 Düzenli çalışmanın başarıyı getirdiğini söyleyen Berke Çalışkan, ders çalışmanın dışında kendine de zaman ayırdığını söyledi. Çalışkan sözlerine şöyle devam etti: “Bu başarı benim için sürpriz olmadı. Sınavım oldukça iyi geçti. Yurt dışında bir üniversitede okumayı düşünüyordum ancak Türkiye’nin saygın üniversitelerini de düşünebilirim. Bilgisayar mühendisliği bölümü seçeneklerim arasında. Sınavda başarılı olmak isteyen arkadaşlarıma çalışmayı ihmal etmemelerini ancak hobilerine, yapmaktan hoşlandıkları aktivitelere de vakit ayırmalarını tavsiye edebilirim. Sınavı hayatlarının önceliği haline getirmeden düzenli çalışırlarsa başarılı olabilirler.”

Bahçeşehir Koleji Liseleri Tam Hazırlık Sistemi ile Üniversiteye Yerleşmede Zirvede

Bahçeşehir Koleji liseleri öğrencileri Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na kendileri için geliştirilen özel bir sistemle hazırlanıyor. “Yükseköğretim Kurumları Sınavı Tam Hazırlık Sistemi” uygulanarak öğrencilerin eksiksiz bir şekilde sınava hazırlanmaları sağlanıyor.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın 50 yıllık birikimi ile Türkiye’nin en tecrübeli sisteminden faydalanarak sınavlara hazırlık yapılan Bahçeşehir Kolejinde 12. sınıflarda üniversiteye öğrenci yerleştirme başarısı yüzde yüzde 100. Bahçeşehir Koleji liselerinde öğrencilerin, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda ilk üç tercihlerinde yer alan üniversitelere yerleşme oranı ise geçtiğimiz yıl  yüzde 98,9 oranında gerçekleşti.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz