Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Bayındır’da Yer Yerinden Oynadı

Geçtiğimiz akşam Bayındır merkez’de düzenlenen miting de binlerle buluşan Başkan Dr. Ufuk Sesli “Hedefimiz her zaman en iyisini yapmak en iyisine ulaşmak için çalışmak” dedi.

25 Mart 2019 Pazartesi, 17:27

Millet İttifakı Adayı aynı zamanda Bayındır Belediye Başkanlığını sürdüren Dr. Ufuk Sesli, merkez ve ilçelerde düzenlenen mitinglerde vatandaşlarla buluştu. Hedeflerinin her zaman en iyisini gerçekleştirmek olduğunu vurgulayan Sesli, ‘‘ Küçük Menderes Havzası’nın bu şirin bu mütevazi kentinde siz değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmek büyük bir onur. Halkçı yönetim anlayışımız her zaman ilk sırada yer aldı. İstekleri ve beklentilerini cevaplayabilmek için gece gündüz demeden çalıştık. Verdiğimiz emekler sizlere inandırıcı gelmiş ki bugün burada bu kalabalığı görebiliyoruz. Dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışımız Bayındır’ımızı daha yukarılara taşıyacak. Hep beraber güzel yarınlara birlikte yürüyeceğiz’’ diye konuştu.

‘Doğru Durduk Dik Durduk’

Canlı’da düzenlenen mitingde ise yoğun kalabalık nedeniyle kürsüye çıkmakta geciken Sesli, “Doğru durduk, dik durduk. Çalmadık kimsenin Çalmasına izin vermedik” dedi. Sesli, ” Hemşehrilerimizin tüm haklarını koruduk. Bir tane bile çocuğumuzun yatağa karnı aç girmesine izin vermedik. Bölüştükçe lokmamız büyüdü. Umut dolu yarınlara hep birlikte ulaşacağız” dedi.

‘Üreticilerimiz Asla Yalnız Değildir’

Canlı’da düzenlenen mitingde istihdama yönelik de konuşan ve gerçekleşecek projeleri anlatan Dr. Ufuk Sesli, 500 kişiye iş imkanı sağlayacak önemli yatırımları hayata geçireceklerini anlattı. Arıkbaşı Tarım Organize Sanayi Bölgesi için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Sesli, ” Büyükşehir belediyemiz ile iş birliğinde güzide bir alan yaratacağız. Zeytinova’da yer alan Küçük Menderes Bölge Şantiyesini yanına Soğuk hava deposu ve paketleme tesisini de kuracağız. Süt toplama merkezlerimizle ile üreticimizi yalnız bırakmayacağız ve üretilen sütleri Büyükşehir belediyemizin sosyal projelerinde değerlendireceğiz. Kırsal da kalkınmaya destek Büyükşehir belediyemizin önceliği ve kırmızı çizgisi siz değerli üreticilerimiz asla yalnız değilsiniz’’ dedi.

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri