Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Abdül Batur Seçim Manifestosunu Açıkladı

CHP Konak Belediye Başkan Adayı Abdül Batur, Tarihi Hava Gazı Fabrikası’nda basın mensuplarına seçim manifestosunu açıkladı.

09 Şubat 2019 Cumartesi, 14:08

‘Birlikte Konak’ sloganıyla yola çıktığını ifade eden  CHP Konak Belediye Başkan Adayı Abdül Batur seçim sonrası hedeflerini açıkladı. Batur , 15 gün sonra projelerini açıklayacağı bir toplantı düzenleyerek Konak için hazırladığı projeleri açıklayacağını ifade etti. Batur, “Gültepe, Toros, Gürçeşme bölgeleri ile seçim çalışmalarına başlayan ve Hatay,Mersinli  bölgesi ile devam eden Batur ,“Sıkıntıları yerinde inceledik ve bölgedeki sıkıntılar bir mimar vizyonuyla çözmek için hemen çalışmalarımıza başlayacağız.Kentin planlama noktasında, çalışmalar yürütmemiz gerekiyor. Yıllardır sıkıntı yaşayan bölgelerin yerinde dönüşüm sağlanması noktasında Narlıdere’deki tecrübemizi Konak’a da aktarmayı planlıyoruz.Narlıdere’de herkesin memnun kaldığı bir kentsel dönüşüm çalışması yaptık. Bu konuda oradaki vatandaşlarımız en iyi referansımız haline geldi. Konak’ta da yaptığımız en başarılı işlerden bir tanesi kentsel dönüşüm olacaktır. En önemli hedefim Kentsel Dönüşüm” dedi. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Konak’ta dönüşüm için kendisini görevlendirdiğini ifade eden Batur, Gültepe bölgesiyle ilgili planları olduğunu ve bu planlara hemen başlamayı düşündüklerini belirtti.

‘Abdül Başkan Biçilmiş Kaftan’

CHP Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu, Abdül Batur’a tam destek verdiğini ifade ederken, “İzmir ve Konaklı hemşehrilerimize adilane ve eşit şekilde hizmet edecek olmasının heyecanı içindeyiz. Konak finans, kültür, tarih başkenti. Önemli bir bölge Konak. O yüzden İzmir’in anatomisinde kan pompalayacak şekle getirilmesi için Konak’ın, canla başla çalışacağız. Abdül başkanımız gece gündüz çalışmayı seven bir başkan adayı. O yüzden bizim için biçilmiş kaftan oldu. Yapmamız gereken örgütümüzle adayımızla el ele kol kola vererek, mücadeleyi her sokakta vermek, her insanın elini sıkarak, gözünün içine bakmak. Örgüt ve halkla belediye başkanı ilişkisinin en iyi örneğini vereceğiz. Konak’ta bu dönem güzel işler yapacağız ” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri