Son Dakika
18 Temmuz 2019 Perşembe

Başkan Uğurlu Örnekköy’de

Kemalpaşa Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Örnekköy Mahallesi’nde düzenlenen mitingde vatandaşlara seslendi.

11 Mart 2019 Pazartesi, 11:59

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 31 Mart Yerel Seçim Kampanyası kapsamınca Cumhur İttifakı tarafından Örnekköy Mahallesi’nde gerçekleştirilen mitingde vatandaşlarla buluştu. Başkan Uğurlu, her alanda toplumun bütün kesimlerine hitap edecek proje ve hizmetleri hayata geçirdiklerini ifade ederken,  5 yılda 100’ün üzerinde proje yaptıklarını dile getirdi. Söz verip de yapmadıkları hiçbir şey kalmadığını söyleyen Uğurlu, “Hatta söz vermediğimiz bir çok projeyi de vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini dikkate alarak ilçemize kazandırdı” ifadelerini kullandı.

Konuşmasında CHP’nin Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Rıdvan Karakayalı’nın seçim vaatlerine de değinen Uğurlu, “Sayın Karakayalı 5 yıl boyunca bu şehri yönetti. 5 yıldan beri de bu şehri bu kardeşiniz yönetiyor. Allah bize sizlere hizmet etme şerefini nasip etti. buradan sizlerin huzurunda kendisine sesleniyorum. Eğer geçmiş 5 yılına güveniyorsa; yaptıklarının hepsini alıp gelsin masanın üstüne koyalım. Bizde yaptıklarımızı masanın diğer tarafına koyalım. Sizlerin huzurunda söz veriyorum; eğer bizim yaptıklarımız Sayın Karakayalı’nın yaptıklarının 10 katı değilse ben belediye başkanlığı adaylığından istifa edeceğim. Bu kadar açık ve net konuşuyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz