Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

BAŞKAN SESLİ’YE SEVGİ GÖSTERİSİ

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli seçim çalışmaları nedeniyle mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

20 Mart 2019 Çarşamba, 13:25

Bayındır’ın ova ve dağ köylerini ziyaret ederek yaptıklarını ve geleceğe dair projelerini anlatan Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli köylülerinin sevgi gösterileriyle karşılaşıyor. Kızılkeçili, Lütuflar ve Alanköy Mahallelerini ziyaret ederek hemşehrileriyle bir araya gelen Başkan Sesli ‘‘Dağ köylerimizin sayısı oldukça fazla Bayındır merkeze uzaklığını ve coğrafini koşullarını da göz önüne alarak projelerimizi ve köylerimizin ihtiyaçlarını şekillendiriyoruz’’ dedi.

BAŞKANLIK SADECE YOL YAPMAK DEĞİL
Merkez mahalleler de yer altı çalışmalarını tamamladık. Temiz içme suyu şebekelerini de bitirdik. Daha temiz bir hava için doğalgazı şehrimize getirdik. Yollarımızın bakım çalışmalarını ve çevre düzenleme çalışmalarımızı da gerçekleştirdik fakat önemli olan yol yapmak değil.

ÜRETİCİNİN KIYMETİNİ BİLMEK ZORUNDAYIZ

2014 yılında göreve geldiği günden beri üreticinin yanından yer aldığını belirten Başkan Sesli sözlerine şöyle devam etti ‘‘Bayındır çiçekçiliğin lokomotifi İzmir Büyükşehir Belediyemizin de katkılarıyla çiçekçilik sektöründe çağ atladık. Hollanda’ya çiçek gidiyor artık. Bitirilen üretim yollarımızı bugün itibariyle 300 km’nin üstüne çıkardık. İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası kursları sayesinden hemşehrilerimiz sertifika sahibi oldular. Her gün üzerine koyarak devam ediyoruz’’ dedi. Bayındır’da uzun bir süre doktorluk yapan Başkan Ufuk Sesli, 2014 yılında aday gösterilmiş ve ipi göğüsleyerek 64 yıl sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilen Belediye Başkanı olmayı başarmıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri