Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

Başkan Sesli “Güneş bile açtı, güzel günler göreceğiz”

28 Ocak 2019 Pazartesi, 17:51

Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, ikinci dönem için aday gösterilmesinin ardından CHP ilçe binası önünde teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi dün yaptığı parti meclisi sonrası adayları duyurdu. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli çalışmalar için startı CHP İlçe Başkanlığı binası önünde verdi.

Omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz
Parti binası önünden toplanan kalabalığa seslenen Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli ‘‘Öncelikle bu birliktelik sadece bugün olacak, burada parti binamız önünde kalacak bir birliktelik değil. Bundan sonra yollarda, caddelerde, köylerde meydanlarda hep birlikte omuz omuza vererek, güzel günler görmeye, ışıklı günler görmeye, güneşli günler görmeye devam edeceğiz arkadaşlar. Bakın bugün güneş bile bize gülümsüyor’’ dedi.

Göreve geldiğim gün parti rozetimi çıkarttım
İlk beş yılın su gibi akıp geçtiğini belirten Başkan Dr. Ufuk Sesli ‘‘2014 yılında başkanlığı aldığımız günden bu yana çok az bir süre geçti. Belki  beş sene geçti ama rüzgar gibi geçti, su gibi geçti derler ya onun gibi geçti. Göreve başladığımız günler daha dün gibi. Bu süre içerisinde aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. 2014’de  başkan olduğum gün parti rozetimi çıkardım. Herkesin belediye başkanı oldum. Kapım açıktır, gönlüm açıktır, telefonum açıktır. Hep birlikte güzel günler göreceğiz’’ diyerek sözlerine devam etti.

Bayındır için üretmeye devam edeceğiz
Yaptıkları projelerden bahseden Başkan Sesli, ” Geleceğe dönük tüm planlarımız hazır. Bu beş yıl içerisinde bir çok güzel projeye imza attık. Görünse de görünmese de bir çok çalışma yaptık. En başta İzmir Büyükşehir Belediyesi şantiyesini ilçemize kazandırdık. İzmir’in ikinci büyük şantiyesini Bayındır’a kazandırdık ki yaklaşık 150 kardeşimiz burada iş sahibi oldu. Bunun dışında bir çok Belediye Başkanının uğraşmakta zorluk çektiği, elini sürmek istemediği yer altı ile uğraştık. Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile arıtma ve yağmur sularının toplanması konusunda sorunumuzu çözdük. Türkiye’de birçok ilçede bir tek bile arıtma tesisi yokken, ilçemizde iki arıtma var ve bu yönde çalışmalar devam ediyor. Bunun dışında bir çok caminin onarımı, bir çok okulun onarımı ve yol onarımlarını yaptık” dedi. Yaklaşık 280 km’lik üretim yolunun yapılmasını da sağladıklarını belirten Başkan Sesli, “İhtiyaç sahibi arkadaşlarımızın her konuda yanlarında olduk. Bunlar dışında yapılacak çok şey var ve bu projelerimizi de ilerleyen günlerde yavaş yavaş sizlerle paylaşacağız’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz