Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Başkan Selvitopu Seçim Maratonuna Hızla Devam Ediyor

Karabağlar Belediye Başkanı, aynı zamanda Belediye Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, hafta sonuna yoğun bir program sığdırdı.

18 Mart 2019 Pazartesi, 10:30

Karabağlar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı CHP’li Muhittin Selvitopu, yoğun hafta sonu mesaisine Sivas Kangal Hamal Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yaptığı ziyaret ile başladı. Sırasıyla Tokat Artova Tuzla Köyü Derneği, Cennetçeşme Merkez Kahveler toplantısı, Cennetçeşme esnaf ziyareti ile devam eden Selvitopu, son olarak da  Barış ve Selvili Mahallesi sakinleriyle yaptığı kahve toplantısıyla programını tamamladı.

Yoğun hafta sonu mesaisine Sivas Kangal Hamal Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’ne yaptığı ziyaret ile başladı. Sırasıyla Tokat Artova Tuzla Köyü Derneği, Cennetçeşme Merkez Kahveler toplantısı, Cennetçeşme esnaf ziyareti ile devam eden Selvitopu, son olarak da  Barış ve Selvili Mahallesi sakinleriyle yaptığı kahve toplantısıyla programını tamamladı.

‘Ne Çaldı Ne Çaldırdı’

Muhittin Selvitopu’nun ziyaret ettiği kahvenin sahibi Baki Onay, Selvitopu’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini vurgulayarak, “Kendisi ne çaldı, ne de çaldırdı. Dürüst ve temiz adam, kendisini sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

Selvitopu: ‘Asıl Amacım…’

Cennetçeşme esnafını da ziyaret eden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu,  daha sonra Selvili ve Barış Mahalle sakinleriyle buluştu. Selvitopu burada da siyaset yapmak için değil, hizmet etmek için yeniden Karabağlar Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu hatırlatarak,  “Siyaset benim için araç. Benim asıl amacım 500 bin insanımıza eşit hizmet verebilmek.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri