Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi
”

Balçova’da spor ve müzik şenliği

Balçova Belediyesi ve Balçova Teleferik Masterler’in katkılarıyla düzenlenen Dostluk Turnuvası’nın final gününde futbol ve müzik şenliği yaşanacak.

20 Ağustos 2017 Pazar, 15:14

Balçova Belediyesi ve Balçova Teleferik Masterler’in katkılarıyla düzenlenen Dostluk Turnuvası’nın final gününde futbol ve müzik şenliği yaşanacak.

www.haberhurriyeti.com / SPOR
Balçova Teleferik Masterler tarafından Balçova Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen ve 8 takımın katıldığı turnuvada final günü.
Yıllar sonra hakemmliğe dönen Metin Aydınoğlu’nun yöneteceği final maçı öncesinde düzenlenecek müzik ve gösteri final günü şölen havasında geçecek.
8 takımın katıldığı ve Buca Masterler ile Bal Göç’ün finale kaldığı maç saat 21.00’de başlayacak. Maçın orta hakemi Metin Aydınoğlu, yardımcıları ise Mustafa Kaçaro ile Orhan Kaya.
Final maçının başlama vuruşunu efsane sporcu Şakir Kuruş yapacak. Şölen gibi geçecek final gününe Göztepe’nin efsane futbolcusu Nevzat Güzelırmak, Sabahattin Koludar, Ali Fındık, Recai Cengiz, Elmas Arabacı gibi spor camiasının tanınmış isimleri de katılacak.
Yıllardır yerel televizyonlarda program yapımcılığı ve sunuculuk yapan İlkay Kıyak’ın sunumuyla ses sanatçıları Deniz Polat ve Murat Yuvanç da birbirinden güzel şarkılarıyla izleyenleri coşturacak.
Final maçına değişik formalarıyla katılacak olan 25 minik sporcu da barış ve kardeşlik mesajı verecekler.
Saat 18.00’de ise 3.lük maçı oynanacak. Buca Gediz ile Aydın Masterler arasında oynanacak olan 3.lük maçınının orta hakemi Çağdaş Erol, yardımcıları ise Selçuk Yaşar ve Hüseyin Akuş.
Bugün akşam 18.00’de başlayacak olan bu futbol ve müzik şölenine başta Balçovalılar ve tüm İzmirliler davetli olup, etkinliğin tamamı ücretsizdir.
Şölen Balçova Belediyesi spor tesislerinde yapılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz