Son Dakika
20 Nisan 2019 Cumartesi

Balçova Teleferik Masterler önce güldürdü sonra güldü

Ege Veteranlar Federasyonu’nca(EVF) bu yıl ilk kez düzenlenen 4 grupta 33 takımın yer aldığı lig dolu dizgin devam ediyor.
Haftanın önemli maçlarından biri olan Balçova Teleferik Masterler ile Balçova Karantina Masterler karşı karşıya geldi. Balçova Spor Kompleksi’nde oynanan, heyecan dolu müsabakayı Balçova Teleferik Masterler 3-1 kazandı.

03 Aralık 2018 Pazartesi, 22:24

Ege Veteranlar Federasyonu’nca(EVF) bu yıl ilk kez düzenlenen 4 grupta 33 takımın yer aldığı lig dolu dizgin devam ediyor.
Haftanın önemli maçlarından biri olan Balçova Teleferik Masterler ile Balçova Karantina Masterler karşı karşıya geldi. Balçova Spor Kompleksi’nde oynanan, heyecan dolu müsabakayı Balçova Teleferik Masterler 3-1 kazandı. Maçın ilk dakikalarında 1-0 geriye düşen
Balçova Teleferik Masterler, yediği golden sonra peş peşe bulduğu pozisyonlarını gol ile süsleyerek maçtan galip ayrıldı. Balçova Teleferik Masterler Spor Klübü Başkanı Erkan Çubukçu maçın ardından tüm oyuncularını tek tek tebrik etti. Çubukçu yaptığı açıklamada takımının çok iyi bir oyun sergilediğini belirterek, “İyi oyunumuzu sahaya yansıttık. Maçın ilk dakikalarında beklenmedik bir gol yedik. Fakat golün ardından moralimizi bozmadan daha iyi oyun sergilemeye başladık. Bu da galibiyeti getirmeye yetti” ifadesini kullandı.

Balçova Teleferik Masterler Spor Klübü Başkanı Erkan Çubukçu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz