Son Dakika
20 Temmuz 2019 Cumartesi

Bakan Soylu: “Ali Aslan’ın Emrindeyim”

Bayraklı Sevgi yolunda düzenlenen mitinge İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi, Cumhur İttifakı’nın Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan, Belediye Meclis üyesi adayları, AK Parti ve MHP Bayraklı ilçe teşkilatlarının üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

12 Mart 2019 Salı, 11:48

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Bayraklı sevgi yolunda toplanan binlerce vatandaşa ve partililere seslendi.  Bayraklı Sevgi Yolu’nda düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenen Bakan Soylu, Ali Aslan’ın emrinde olduğunu belirtti.

Ali Aslan’dan büyük övgü ile bahseden Soylu, “Aslan namuslu dürüst, işinin ehli ve Bayraklı’ya yakışan birisi.Bayraklı’da güçlü bir değişime imza atacağına inanıyorum.” Dedi. Süleyman Soylu, Ali Aslan’ın “emrindeyim emrindeyim emrindeyim” diyerek arkasında olduğuna vurgu yaptı.

İzmir’i İzmirlilerin kurtaracağını, kendinin hizmetkar olacağını belirten Nihat Zeybekçi ise, vatandaşlara, “İzmir’i almaya değil kendimizi vermeye geldik. Tüm bu sorunlar 1 Nisan’dan itibaren en kısa sürede İzmir’in gündeminden kalkacak. Siz şehrinize sahip çıkın, oyunuzu İzmir’e, kentinizin geleceğine verin” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz