Son Dakika
18 Ağustos 2019 Pazar
”

Bakan Pakdemirli: “Siz Emredin Biz Yapalım”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Torbalı’daki üreticilerle bir araya geldi.

14 Mart 2019 Perşembe, 14:44

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Torbalı’daki üreticilerle bir araya geldi. Torbalı’ya birçok müjde veren Pakdemirli, “Bir hemşeriniz olarak daima sizlerin yanındayım, sizler emredin bizler yapalım” dedi.

Metropolis Otel’de düzenlenen kahvaltıya AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin ve muhtarlar katıldı. Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Bizleri kırmayarak davetimize katılan Sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz. Torbalı için kapısını ne zaman çaldıysak sağ olsun bizleri geri çevirmedi. Kendisi de bir Torbalılı olan sayın Bakanımızın bizlere bazı müjdelerle geldi, kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

KAYA, “YEREL VE GENEL İKTİDAR EL ELE VERDİK”

Torbalı’da yerel ve genel iktidarın el ele verdiğini belirten AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, “Sayın bakanımız İzmir’imizin, Torbalı’mızın sorunlarını bizden daha iyi biliyor. Torbalı’da yerel ve genel iktidar olarak el ele verip çalışıyoruz. Son 5 yılda ilçemize 500 Trilyon hizmet kazandırdık. Şimdi 31 Mart öncesi yine önemli bir eşikteyiz. İnşallah sizlerin de desteği ile bir dönem daha Torbalı’ya Adnan Yaşar Görmez’le hizmet etmeye devam edeceğiz. Torbalı’da Adnan başkan, Ankara’da bizler ve sayın bakanımızın desteği ile ilçemize çok daha büyük hizmetler, yatırımlar kazandıracağız” dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz