”

Bağ Bozumu, Plaj Voleybolu ile coştu

Urla’da Bağ Bozumu Şenlikleri’nin bu yılki reni Voleybol Federasyonu ile ortaklaşa düzenlenen 18 Yaş Altı Plaj Voleybol maçları oldu.

13 Ağustos 2018 Pazartesi, 18:09

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 18 yaş altı Türkiye Plaj Voleybolu Şampiyonası Urla Kum Denizi Plajı’nda oynanan final maçları ve ödül töreni ile sona erdi.

Urla Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri kapsamında, ikişer sporcudan kurulu 24 kız, 16 erkek takımının katıldığı şampiyonada dereceye giren takımlar için ödül töreni gerçekleşti. TVF Plaj Voleybolu 18 Yaş Altı Erkekler kategorisinde, Ankara’dan Berkin Eber Üstündağ – Batuhan Yurdagül takımı şampiyon olurken Samsun’dan O. Selim Yardım – Kerem Özel takımı ikinci, İzmir’den Yarkın Aral – Eray Gel takımı üçüncü oldu.

TVF Plaj Voleybolu 18 Yaş Altı Kızlar kategorisinde, Antalya’dan Başak Bakar – Merve Aykın takımı şampiyon olurken, Antalya’dan Belinay Sarı – Ceren Evmez takımı ikinci, Samsun’dan Selin Aşıkoğlu – Zeynep Bora takımı üçüncü oldu. Şampiyonlar kupa ve madalyalarını Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar ve TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu’dan aldılar. Ödül töreninin arından ise Kum Denizi plajında birde Rolla Grubu tarafından verilen bir konser gerçekleşti.Grubun söylediği şarkılar ile halk çoştu.

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu, Olimpiyat Komitesi Sicil Kurulu Başkanı Akın İra, TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu, TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci, Urla Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hüseyin Solmaz, Urla Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Özdemir, hakemler, sporcular ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar birbirine şükran plaketi sundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz