Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Atlas Oteli Tarihi Günlerine Geri Dönüyor

İzmir’de üç bulvar ve 10 yolun kesiştiği her gün 500 binden fazla insanın önünden geçtiği bir noktada Priştina Kent Arşivi (Eski itfaiye binası) yanındaki Atlas Oteli eski tarihi günlerine geri döndü.

26 Mart 2019 Salı, 13:37

İzmir’in tam göbeğinde restorasyon izni verilmediği için yıllarca çürük diş gibi duran Atlas Oteli nihayet yaşama döndü. Aslına uygun restore edilip,  güçlendirilen yapı, İzmir’e çok yakışan bir otel oldu.

Dededen Toruna Bir Serüven

Atlas Oteli sahibi Erdal Keresteci, Celal Bayar ve İsmet İnönü’nün de kaldığı otelin eski görkemli günlerine döndürmenin heyecanını yaşadıklarını dile getirirken, “İzmir’in en güzel kültür varlığını dededen toruna bırakarak koruyacağız” dedi.

İzmir’deki Eviniz

Atlas Oteli’nin  55 oda, 50 kişilik bir restoran 24 kişilik cafe ve 75 kişilik toplantı salonunun İzmir Turizmine hizmete hazır olduğunu da belirten Erdal Keresteci, “İzmir’deki eviniz sloganıyla hizmet vereceğiz. Konaklamaya gelenlere misafirimiz olduğu anlayışıyla  hareket edeceğiz. 3 yıldızlı otelimiz, 3 ay sonra kısmetse 4 yıldıza kavuşacak” diye konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri