Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

ARSLAN:”Gerekirse Buca İçin Nöbet Tutarım”

Ak Parti Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan, Buca Belediyesi eski Başkanı Cemil Şeboy, Buca’da gerçekleştirecekleri projeler için gerekirse Ankara’da nöbet tutacağını dile getirdi.

15 Şubat 2019 Cuma, 15:37

Ak Parti Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan, Buca Belediyesi eski Başkanı Cemil Şeboy ve İlçe Başkanı Ali Boyla ile birlikte Buca Rumeli Göçmenleri Eğitim Kültür Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Adayı Mustafa Arslan, “Buca’ya nefes aldıracak projeler için gerekirse Ankara’da, bakanlık bakanlık gezer, nöbet tutar, yine de Buca’da hizmet devrimini gerçekleştiririm” dedi.

Arslan, Buca halkının trafik çilesine son vermek istediklerini vurgularken, zaman israfının hiçbir parasal rakamla ölçülemeyecek kadar önemli olduğunu hatırlattı. Arslan, “Buca’da yıllardır hepimizin işimize ayırabileceği, ailemize ayırabileceğimiz saatlerimiz, trafikte heba olup gidiyor. Bu zaman israfı, ömrümüzün çalınmasıdır. Yani öyle parayla pulla ölçülebilecek bir şey de değil. İşte bizim hayati projelerimizden birisi trafik ile ilgilidir. Biz Buca’ya sıfır trafik sözü veriyoruz. Trafiği rahatlatmaya yönelik bir değil, birçok projeden oluşan bir çözüm paketimiz var. Bunları yakında duyacaksınız. Ne Buca’nın ne Bucalının ne de bizlerin artık bu trafiğe katlanacak sabrı kalmadı. Değerli hemşerilerimden rica ediyorum, izin verin bu Buca’nın trafik çilesine son vereyim” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ise toplantıya canlı bağlandı. Pakdemirli, “Ben İzmir’e ilk ziyaretimi 1983 yılında yapmıştım. 1983 yılından beri İzmir aynı kalmış. Çocuklarınızı yetiştirdiğiniz, hayat mücadelesi verdiğiniz şehrin, ilçenin gelişmiş ve güvenli olması gerekiyor. Biz bunu istiyoruz. Sizler de bizimle hemfikirseniz yerel seçimde Mustafa Arslan ve Nihat Zeybekci’ye desteklerinizi esirgemeyin” diyerek Rumeli göçmenlerinden destek istedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri