Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

Arif Uğurlu’dan Yeni Mahallelere Ziyaret

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Günün ilk ziyaretini Kuyucak Mahallesine yapıp burada vatandaşlarla kahvaltı yapıp güne başlayan Başkan Uğurlu, günün en son mahalle ve ev ziyaretini ise Cumalı mahallesine yaptı.

22 Şubat 2019 Cuma, 11:04

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, eski belde ve köyler olan yeni mahalleleri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Uğurlu, 2014 yılından beri hem hizmet belediyeciliği hem de gönül belediyeciliği yaptıklarını belirterek, “Göreve başladığımız gün bir yandan yeni bir şehir inşa etmek için uğraş verirken diğer yandan da vatandaşlarımızı ihmal etmemeye her daim onlarla bir ve beraber olmaya özen gösterdik” ifadelerini kullandı.

“Belediye işi gönül işi” diyerek ziyaretleri sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Uğurlu, şunları kaydetti: “Gittiğimiz her yerde bizleri samimiyetle karşılayan, bağrına basan hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Geleceğin güçlü Kemalpaşa’sı için canla başla, hep birlikte çalışacağız ve çalışmaya devam edeceğiz. Kemalpaşa için ekibimizle hep birlikte çalışıyor, gecemizi gündüzümüze katarak şehrimizin geleceği için projeler üretiyoruz. Kemalpaşa’mızın geleceğine emin adımlarla, gönüller yaparak ilerleyeceğiz. İlçemizi gönül belediyeciliği ile hep birlikte çok daha ileriye taşıyacağız. Kemalpaşalı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıktır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri