Son Dakika
18 Ağustos 2019 Pazar
”

ARÇELİK DÜNYASI

02 Haziran 2015 Salı, 00:44
ARÇELİK DÜNYASI

Türkiye’de güçlü lider kadrosunu koruyan , Arçelik A.Ş., kurulduğu günden bu yana, müşterilerinin hayatlarını  kolaylaştıran  zengin ürün çeşitleri ile kaliteli ürünler sunmayı hedef almıştır. Müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutan Arçelik,  çevreye duyarlılık göstererek çevre dostu ürünleri ile  Türkiye’de birinciğin sırrını kaliteli üretim, satış gücü ve başarılı  satış sonrası hizmetlerine borçludur. Ürün kalitesinden ödün vermeyen Arçelik güçlü satış ekibi ve satış sonrası servisler ile kuruluşundan bu yana ilkelerinden ödün vermeden her geçen gün biraz daha büyümektedir.Tüm satış noktalarında  müşterilerileri ile olan ilişkileri satışla birlikte sona ermez.  Müşterilerini Arçelik ailesinden görüp, ürünlerini satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder.

Arçelik A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Politikası ile hizmet verilen tüm noktalarda ve tüm ürünlerinde  müşterilerin isteklerini, sınıf ayrımı yapmadan gündemde tutar ve müşterinin isteği doğrultusunda hizmet verir. Müşterilerinin şikayetlerini çağrı merkezli tek numara ile ulaşılabilir. Şikayeleriniz için arama imkanınız yok ise faks, sosyal medya ve bayiliklere de ulaşarak istek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. İletilen şikayetleriniz, dikkate alınmaktadır. Sizler için arçelik servisi bir adım ötededir.

Arçelikin başarısının diğer bir nedeni ise birbirine bağlı çalışma şeklidir. Kendi aralarında bir sistem belirlenmiş olarak yönetilir ve sistem çalışır. Arçelik Türkiye’de  yetkili satıcı ve yetkili servisleri ile, dayanıklı beyaz eşya sektöründe en büyük hizmet ağına sahiptir. Arçelik ürünleri sadece Türkiye’de değil yurt dışınada ihraç edilmektedir. Türkiye’de başarısını kanıtlayan firma dünya da 4 cü sıradadır. Yurt içi  hizmet veren Arçelik Servisi  yurt dışında da bağlantılı ortakları ile distribütörler üzerinden vermektedir.

 

3000 den fazla servis şirketi ve servis noktası ile  ürünlerini alan müşterilerine dünya üzerinden de kesintisiz hizmet verir. Türkiye’nin en yaygın servis ağına sahip olan Arçelik Servisi profösyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Türkiye’de  servis hizmetinden yüzde yüz sonuç alınan tek firmadır. Çalışanlar her ürün grubuna göre özel eğitim alarak, potansiyelini oluşturmuş üniversite mezunu kişilerdir.  ”En” leri ve ilk leri hedefleyen Arçelik  ve Arçelik Servisi  başarılarını müşteri memnuniyetine borçludur.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz