Son Dakika
14 Kasım 2019 Perşembe
”

ALTAY VE YEŞİLOVA’DAN GÜÇ BİRLİĞİ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta 3. Lig mücadelesi vermeye hazırlanan Bornova Yeşilova’ya dev destek geldi.

02 Eylül 2019 Pazartesi, 23:23
Bahri KARATAŞ /KARATAŞ HABER AJANSI
Altay Spor Kulübü, 2019-2020 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta 3. Lig mücadelesi vermeye hazırlanan Bornova Yeşilova’ya genç oyuncularıyla destek veriyor. İzmir’in köklü kulüplerinden Yeşilova, yeni sezonda Altay kulübünün gençleri ile ‘‘Altay-Yeşilova’’ adıyla mücadele edecek.
Yetiştirici kimlikleriyle İzmir futbolunun iki köklü kulübü olan Altay ve Yeşilova yeni sezonda güç birliği yapacak. Altay Spor Kulübü, U-21 liginin TFF tarafından sonlandırılmasıyla genç oyuncularını tecrübe kazanmaları için Yeşilova kadrosuna aktarma kararı aldı. Geçtiğimiz hafta Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ev sahipliğinde bir araya gelen Kulüp Başkanı Sayın Özgür Ekmekçioğlu ve Yeşilova Spor Kulübü yönetimi dev iş birliği için el sıkışırken, karar Çarşamba akşamı saat 19:30’da Bornova Belediyesi ev sahipliğinde tarihi Dramalılar Köşkü’nde düzenlenecek kokteyl ve akşam yemeği sonrası imzalanacak protokol ile resmileşecek.
Törene Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Altay Spor Kulübü Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile Yeşilova Spor Kulübü Yönetimi yanında Altay ve Bornova ile özdeşleşmiş birçok spor adamı da katılacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz