Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

Ak Parti’den Soyer’e 6 ay

AK Parti İzmir İl Başkanlığına İzmir eski Milletvekili, Kerem Ali Sürekli getirildi. Sürekli önemli mesajlar verdi.

17 Nisan 2019 Çarşamba, 13:54

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün istifasıyla boşalan koltuğa AK Parti İzmir eski Milletvekili, Kerem Ali Sürekli getirildi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sürekli’ye, “Gönüllere girin. Sırasıyla 2023 seçimlerine şimdiden hazırlanın. İzmir’in yapısına uygun bir yönetim hazırla” dediği öğrenildi.

Çok onurlu, şerefli bir göreve atandığını,Bu görevi layıkıyla yapmaya çalışacağım belirten Sürekli, “Bütün teşkilat kademeleriyle toplantılar yapacağım. Hızlı bir şekilde yönetimini oluşturacağım. Yapacak çok işimiz var. Kentimizle ilgili çalışmalarımız olacak” dedi.

ÇOK İŞİMİZ VAR
Parti içerisindeki ufak tefek görüş ayrılıklarını bitireceğini vurgulayan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerim Ali Sürekli, “Herkesle istişare edeceğim. Ufak tefek görüş ayrılıkları olağandır. İstişare içerisinde her şeyi çözeriz” dedi.

MUHALEFET GÖREVİ
Yeni dönemle ilgili ipuçları veren Sürekli, şunları söyledi: “İzmirliler bize muhalefet görevi verdi. Gerektiğinde sert gerektiğinde yapıcı muhalefetimiz olacak. Tunç Soyer görevine yeni başladı. Karşıya ilçe başkanlığım döneminde bir prensibim vardı. 6 ayda bir basın toplantısıyla belediye çalışmalarını değerlendiriyordum. Kendisi yeni başlıyor. 6 ay gibi bir zaman tanıyacağız. Ancak bu süreçte kırmızı çizgilerimiz var. İhlale edecek icraatları görürsek gerekli uyarı yaparız” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz