Son Dakika
17 Temmuz 2019 Çarşamba

AK Parti ve CHP’den Siyasete Örnek Buluşma

Ödemiş AK Parti Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez, CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Cumhur Şener’i ziyaret etti.

26 Ocak 2019 Cumartesi, 17:07

AK Parti Başkan Adayı Münir Bezmez, CHP Ödemiş İlçe Teşkilat Binasında, CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Cumhur Şener’in konuğu oldu.

CHP ilçe binasında gerçekleşen toplantıya MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, Ödemiş Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Dalcı konuk olarak katılım sağlarken, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi ‘de katıldı.  Şener,  AK Parti ilçe Teşkilatına en kısa zamanda iade-i ziyarette bulanacaklarını dile getirirken, Cumhur İttifakı üyeleri ise gösterilen misafirperverlikten memnun olduklarını ifade ettiler.  Gerçekleşen buluşmada 3 partinin de ilçe başkanları kısa birer konuşma gerçekleştirdi. AK Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Münir Bezmez yaptığı konuşmada, Herkesin amacının memlekete en güzel şekilde hizmet ettiğini vurgularken, seçim yarışının tevazu ve samimiyet içinde geçeceğine inandığını dile getirdi.

Buluşmanın ev sahipliğini yapan CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Cumhur Şener ise,  “Bu Ödemiş bizim, hepimizin. Bu seçimin sonucunda bir arkadaşımız galip gelecek. Dilerim ki düşüncem biz galip geliriz. Ancak elbette ki takdir halkımızın. Bizler projelerimizi, düşüncelerimizi ama daha önemlisi sevgimizi saygımızı bırakacağız halkımıza. Bu seçimlerin nezaket içinde geçeceğini görüyorum. Ve diliyorum da. Sayın başkanın da bu düşüncede olduğunu biliyorum.  Bu nazik ziyaretiyle, gerek geçtiğimiz günlerde sayın başkanımız Aziz Kocaoğlu’nun ziyaretinde de gelerek, yine aynı nezakette bulunmasıyla, yine atamalarımız gerçekleştiğinde ben kendisini arayarak, tebrik ederek, ve yine benim göreve başlamam için atamam yapıldıktan sonraki teşekkür katkısını çok iyi biliyorum.Ve bunları anlamlı ve önemli buluyorum.” dedi.

Ayrıca Şener, Ödemiş’in düşmana karşı birlikte savunma kültürünün geçmişten geldiğini vurgulayarak, “Toplumun birlik beraberlik içinde olmasına ihtiyaç var. Bunun ilk adımını atmış olmaktan dolayı çok memnunum. Kültürümüzde de bu var zaten. Türk kültüründe de misafirperverlik var. Gelen misafir her zaman nezaket içinde ağırlanır.  Umarım bu ziyaretinizden sizler de memnun kalırsınız. Benim söyleyeceklerim bunlar. Teşekkür ederim sayın başkanım. Saygıdeğer ilçe başkanlarım. Hepinizi katılımınızdan dolayı saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Ben bu ziyaretten çok memnun kaldığımı tekrar üzerine basarak, altını çizerek belirtmek istiyorum. Çok teşekkür ederim” ifadelerini de konuşmasına ekledi.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz