Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

AK Parti Adayı’ndan ‘3Ç’ Uygulaması

AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) ‘nin açılışında yaptığı konuşmada “İnsan odaklı şeffaf bir belediye olacağız” dedi. Aslan, “Halk ne istiyorsa yapmalı” derken, “3Ç” formülünü uygulayacağız. Yani çalmayan, çaldırmayan ve çalışan bir belediye başkanı olacağım. Bayraklı Belediyesi’nin duyduğumuz kadarıyla 300 Milyon borcu var. Biz tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirtmeyiz, yedirtmeyeceğiz” dedi.

20 Şubat 2019 Çarşamba, 12:20

Cumhur İttifakı AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Ali Aslan Nafiz Gürman Mahallesi’nde ki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı. Çok sayıda HDP’li gençlerin katıldığı açılışta konuşan Aslan ” Bugün burada başta Hdp’li,Chp’li ve diğer partilileden oluşan çok güzel bir fotoğraf gördüm. Bayraklı için böyle canla başla çalışan herkese teşekkür ediyorum. Sizler Bayraklı’nın kaderini değiştirecek insanlarsınız. Herkesin kapısını çalacağız. Biz kimsenin partisi, etnik kökeni, dini ile ilgilenmiyoruz. Bizde ne ayrımcılığa ne de bölücülüğe yer yok. Belediye Başkanı insan ayırt etmemeli. Gençlerin Ali abisi yaşlılarımızın da Ali kardeşiyim. Bayraklı’nın gençlerine ve çocuklarına sahip çıkacağız.herkese herkesime tevazu, samimiyet ve gayretle ulaşacağız. dedi

‘Müteahhitler değil halk kazanacak’

Ali Aslan Bayraklı’nın sorunlarının başında gelen Kentsel Dönüşüme ilişkin de konuştu. “Kentsel değil yerinde dönüşüm yapacağız” diyen Aslan, Müteahhitler değil halk kazanacak. Kimseye sormadan birşey yapmayacağız. İlk olarak ada bazlı örnek binalar yapılıp sizin görüşünüz alınacak. Beğenirseniz hemen çalışmalara başlayacağız. Bizim kimsenin evini yıkma gibi bir düşüncemiz yok.” diye konuştu.

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri