Son Dakika
17 Temmuz 2019 Çarşamba

“3. Basın Konseri” 10 Ocak’ta

Ege Üniversitesi Rektörlüğü,EÜ. İletişim Fakültesi Dekanlığı ve Ege Ajans tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde EÜ.Atatürk Kültür Merkezi’nde 3. defa “Basın Konseri” düzenlenecek .

27 Aralık 2016 Salı, 10:37

Ege Üniversitesi Rektörlüğü,EÜ. İletişim Fakültesi Dekanlığı ve Ege Ajans tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde EÜ.Atatürk Kültür Merkezi’nde 3. defa “Basın  Konseri” düzenlenecek .

www.haberhurriyeti.com / KÜLTÜR SANAT
EÜ.Devlet Türk Müziği Konservatuarı,TRT , Kültür Bakanlığı Korosu ve ABİ Reklam’ında desteğiyle düzenlenecek  konserden önce Başbakanlık Basın  Yayın ve Enformasyon İzmir İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Sosyal Medya Uzmanlığı” Sertifika programında başarılı olan gazetecilere sertifikaları verilecek .

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde verilecek konsere Ses Sanatçıları Ahmet Utku, Asuman Ertekin, Dilek Şafak Çakar, Güldehen Marmara, Seher Dilmaç Meriç, Tolga Meriç ve Turgay Kızıltuğ katılacak. Ses Sanatçılarına EÜ. Konservatuarı ve TRT saz sanatçıları eşlik edecek.

Baskı

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz